Zostań mistrzem Internetu!

Już po raz trzeci rusza Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie DialNet Masters. Konkurs dotyczy szeroko rozumianej wiedzy o internecie i technologiach informatycznych. Mogą w nim wziąć udział drużyny w dwóch kategoriach: gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Poszczególne zespoły składają się z 4 uczniów (niekoniecznie z jednej klasy) i nauczyciela prowadzącego.


Turniej jest organizowany przez Telefonię DIALOG SA pod patronatem Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz przy merytorycznym wsparciu Politechniki Wrocławskiej i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Olimpiada składa się z czterech etapów:
eliminacje wewnątrzszkolne,

 

  • 1 etap on-line,
  • 2 etapu on-line,
  • 3 etap - półfinały

Półfinały będą organizowane w szkołach na żywo jako „Mecze Mastersów”. Odbędą się w 7 miastach Polski: Świdnicy, Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Lublinie, Częstochowie i Krakowie (16-29 kwietnia 2009 r.),
4 etap - Wielki Finał, który rozstrzygnie się w Hali IASE we Wrocławiu - wyłoni Mistrzów Internetu, czyli 2 najlepsze drużyny: 4 gimnazjalistów i 4 licealistów wraz z opiekunami (5 czerwca 2009 r.)
Zwycięska Wielka Dziesiątka pojedzie we wrześniu na wyprawę do Chin!

W pierwszych dniach lutego ruszą zapisy drużyn na portalu www.dialnetmasters.pl
Zachęcam do udziału!