I to już jest koniec...

Niektóre wypowiedzi gimnazjalistów - całość w Gimzetce nr 55

Trzy lata  jak jeden dzień...  Puszczam w niepamięć uszczypliwe uwagi niektórych nauczycieli, podniesiony ton głosu, oceny, które wydawały nam się niesprawiedliwe, Przepraszam za nasze wybryki na niektórych lekcjach, nieodpowiednie zachowanie i za nieodrobione prace domowe.
W końcu nikt nie jest ideałem. Choć nie zawsze było łatwo, ciekawie i kolorowo, to były wspaniałe chwile.  Zdaję sobie sprawę, że nauczyciele  wylali tysiące litrów potów, aby nas czegoś nauczyć.  Zawsze będą w naszej pamięci. Dziękujemy bardzo całemu  gronu pedagogicznemu i mojej wspaniałej klasie.    Jagoda Doszko

 

 

W pamięci pozostaną koledzy i koleżanki z klasy. Nie zapomnę o paru wspaniałych nauczycielach. Pozostaną w mojej pamięci, ale nie będę specjalnie tęsknić. To nonsens, poznam przecież w swoim życiu wielu równie wspaniałych ludzi. Cieszę się, że odchodzę, przecież życie to ciągłe zmiany:)   
Dominika Żakowska
Jestem w trzeciej klasie gimnazjum, niedługo koniec roku. Będę tęsknić za miłą szkolną atmosferą. Za szkolnymi wspólnymi spotkaniami z przyjaciółmi, oraz za  dobrymi nauczycielami.
Konstancja Grzywaczewska
Pamiętam to jak dziś. Pierwszy szkolny dzień, pierwszy dzwonek, pierwsza lekcja w nowej klasie. Tak rozpoczął się kolejny rozdział w moim życiu.  Rozdział wyjątkowy i wspaniały. Nowi ludzie, którzy na zawsze zostaną w sercu i w pamięci; nauczyciele, którzy tak wiele nas nauczyli, wszystkie klasowe wpadki, z których będziemy śmiać się do końca życia, to wszystko się kończy. Będę tęsknił za moją klasą,  za  podniesionym głosem pani Krysi, za przerwami w gronie przyjaciół, będę tęsknił za tą szkołą. Lecz coś musi się skończyć, by rozpocząć mogło się coś nowego.   
Michał Arciszewski