Genius Logicus - konkurs!

 

Proszę zapoznać się z kolejnym, jedynym w swoim rodzaju międzynarodowym konkursem rozwiązywania zadań logicznych - Genius Logicus. W poprzednich edycjach zawodów uczestniczyły  dziesiątki tysięcy zawodników z tysiąca szkół z ośmiu państw. (Słowacja, Czechy, Polska, Węgry, Chorwacja, Słowenia, Rosja i Rumunia)

 

Szkoły, które do tej pory nie włączyły się do uczestnictwa w konkursie mogą spróbować wziąć udział w konkursie on-line bez żadnych opłat.

Rozwiązywanie tego typu zadań rozwija logiczne myślenie, co pomaga lepiej przyswajać i rozumieć wiadomości i umiejętności z dziedzin takich jak matematyka, ana dalszym etapie edukaci chemia,fizyka czy innych.

Uczestnicy konkursu otrzymują cenne nagrody finansowe oraz atrakcyjne certyfikaty. Zawodnicy zgłaszają się do uczestnictwa w zawodach za pośrednictwem nauczyciela koordynatora na stronie internetowej.

Więcej informacji o zawodach - terminy  i sposób zgłaszaia się, zadania próbne, referencje, formularz zgłoszenia znajduje się na stronie www.geniuslogicus.eu.

Termin zgłoszenia mija 10 października 2008.