Lista uczniów w projekcie
- Szczegóły
- Kategoria: Ogłoszenia
- Opublikowano: poniedziałek, 17 styczeń 2011 23:10
- Odsłony: 4220
Spis treści
Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie Moja szkoła – moją szansą.
- Grupa I
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
III | 50 | historia | Elżbieta Deczkowska | 5 miesięcy |
40 | matematyka | Bożena Kocanda | ||
30 | fizyka | Grzegorz Kocanda | ||
Razem 120 godzin |
- Łapińska Anna - klasa IIIa
- Zając Adrian - klasa IIIa
- Cichosz Andżelika - klasa IIIb
- Czmielewska Magda - klasa IIIb
- Dados Dominika - klasa IIIb
- Kula Patrycja - klasa IIIb
- Onyszko Marlena - klasa IIIb
- Tchórz Izabela - klasa IIIb
- Urbanowicz Karolina - klasa IIIb
- Zaorski Aleksander - klasa IIIb
Lista rezerwowa:
- Kuźmicz Karol - klasa IIIb
- Ładak Monika - klasa IIIb
- Paszowa Izabela klasa IIIa
- Grupa I D (doradztwo)
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | 10 miesięcy |
Razem 40 godzin |
- Puacz Krystian - klasa Ia
- Zając Przemysław - klasa Ia
- Budner Mateusz - klasa Ib
- Dados Weronika - klasa Ib
- Głuch Dawid - klasa Ib
- Kawalec Mateusz klasa Ib
- Staszczak Paweł - klasa Ib
- Budner Katarzyna - klasa IIa
- Gorczyca Aleksandra - klasa IIa
- Kiecka Daniel - klasa IIa
- Krzesiak Klaudia - klasa IIa
- Doszko Jan - klasa IIb
- Gałąska Anna - klasa IIb
- Kędzierawska Patrycja - klasa IIb
- Kraszewski Eryk - klasa IIb
- Kuźmicz Ewelina - klasa IIb
- Mitrut Daniel - klasa IIb
- Osmulski Jakub - klasa IIb
- Pszczoła Przemysław - klasa IIb
- Tokarski Patryk - klasa IIb
- Grupa II
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 80 | język polski | Barbara Fajge | 10 miesięcy |
40 | matematyka | Bożena Kocanda | ||
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 160 godzin |
- Puacz Krystian - klasa Ia
- Zając Przemysław - klasa Ia
- Budner Mateusz - klasa Ib
- Głuch Dawid - klasa Ib
- Kawalec Mateusz - klasa Ib
- Staszczak Paweł - klasa Ib
- Gałąska Anna - klasa IIb
- Kraszewski Eryk - klasa IIb
- Mitrut Daniel - klasa IIb
- Pszczoła Przemysław - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Borek Monika - klasa Ia
- Połodziuk Karolina - klasa Ia
- Grzywaczewska Konstancja - klasa Ia
- Tokarski Patryk - klasa IIb
- Grupa II D (doradztwo)
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | 10 miesięcy |
Razem 40 godzin |
- Dalczyński Marcin - klasa Ia
- Koziej Natalia klasa Ia
- Krzesiak Izabela - klasa Ia
- Leśniewski Bartłomiej - klasa Ia
- Pszczoła Mateusz- klasa Ia
- Rusinek Marek - klasa Ia
- Żakowska Dominika - klasa Ia
- Cichosz Dominika - klasa Ib
- Gorczyca Krystian - klasa Ib
- Grudziński Michał - klasa Ib
- Grzeluk Przemysław - klasa Ib
- Grzeszczuk Mariola - klasa Ib
- Łapińska Edyta - klasa Ib
- Mazurek Robert - klasa Ib
- Sadłowski Alan - klasa Ib
- Jóżefczuk Dominika - klasa IIa
- Mazurek Wiktoria - klasa IIa
- Karpińska Kamila - klasa IIb
- Lewandowski Mateusz - klasa IIb
- Pawluszuk Wioleta - klasa IIb
- Grupa III
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 10 | historia | Elżbieta Deczkowska | 10 miesięcy |
40 | matematyka | Wiesław Korona | ||
70 | fizyka | Grzegorz Kocanda | ||
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 160 godzin |
- Dalczyński Marcin - klasa Ia
- Koziej Natalia - klasa Ia
- Krzesiak Izabela - klasa Ia
- Pszczoła Mateusz - klasa Ia
- Żakowska Dominika - klasa Ia
- Cichosz Dominika - klasa Ib
- Grzeszczuk Mariola - klasa Ib
- Sadłowski Alan - klasa Ia
- Józefczuk Dominika - klasa IIa
- Karpińska Kamila - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Doszko Jagoda - klasa Ia
- Grunwald Weronika - klasa Ib
- Dados Weronika klasa Ib
- Szelągowski Adam - klasa Ib
- Grupa III D (doradztwo)
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | 10 miesięcy |
Razem 40 godzin |
- Borek Monika - klasa Ia
- Grzeszczuk Kamila - klasa Ia
- Grzywaczewska Konstancja - klasa Ia
- Kuźmicz Karolina - klasa Ia
- Olesiejko Łukasz - klasa Ia
- Olszewski Patryk - klasa Ia
- Połodziuk Karolina - klasa Ia
- Stasiuk Żaneta - klasa Ia
- Dywański Paweł - klasa Ib
- Kuszpa Paulina - klasa Ib
- Rusinek Dariusz - klasa Ib
- Schaefer Jessica - klasa Ib
- Tokarska Agnieszka - klasa Ib
- Kozieł Karolina - klasa IIa
- Sawicki Karol - klasa IIa
- Schaefer Jens - klasa IIa
- Sobiecki Michał - klasa IIa
- Trendak Krystian - klasa IIa
- Trojanowska Kinga - klasa IIa
- Urbanowicz Damian - klasa IIa
- Grupa IV
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 30 | historia | Elżbieta Deczkowska | 10 miesięcy |
90 | biologia | Teresa Maśluch | ||
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 160 godzin |
- Leśniewski Bartłomiej - klasa Ia
- Rusinek Marek- klasa Ia
- Gorczyca Krystian - klasa Ib
- Grudziński Michał - klasa Ib
- Grzeluk Przemysław - Ib
- Łapińska Edyta - klasa Ib
- Mazurek Robert - klasa Ib
- Mazurek Wiktoria - klasa IIa
- Lewandowski Mateusz - klasa IIb
- Pawluszuk Wioleta - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Gałąska Szymon - klasa Ia
- Szelągowski Adam - klasa Ib
- Arciszewski Michał - klasa Ia
- Majewska Edyta - klasa Ia
- Grupa IV D (doradztwo)
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | 10 miesięcy |
Razem 40 godzin |
- Chlebio Dawid - klasa Ib
- Pawlak Damian - klasa Ib
- Ganczaruk Patrycja - klasa IIa
- Korona Paulina - klasa IIa
- Książek Karol - klasa IIa
- Leśniewski Paweł - klas IIa
- Mroczek Dominika - klasa IIa
- Osoba Rafał - klasa IIa
- Pawlik Piotr - klasa IIa
- Budzyńska Aleksandra - klasa IIb
- Fajks Artur - klasa IIb
- Grajper Karol - klasa IIb
- Grzeszczuk Kalina - klasa IIb
- Grzeszczuk Patrycja - klasa IIb
- Jaworski Przemysław - klasa IIb
- Kawalec Konrad - klasa IIb
- Kończal Daniel - klasa IIb
- Nowicki Damian - klasa IIb
- Pękała Jarosław - klasa IIb
- Zamościński Patryk - klasa IIb
- Grupa V
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 30 | język polski | Barbara Fajge | 10 miesięcy |
90 | geografia | Małgorzata Wołoszun | ||
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 160 godzin |
- Borek Monika - klasa Ia
- Olesiejko Łukasz - klasa Ia
- Połodziuk Karolina - klasa Ia
- Rusinek Dariusz - klasa Ib
- Kozieł Karolina - klasa IIa
- Sawicki Karol - klasa IIa
- Sobiecki Michał - klasa IIa
- Trendak Krystian - klasa IIa
- Trojanowska Kinga - klasa IIa
- Urbanowicz Damian - klasa IIa
Lista rezerwowa:
- Prill Adrian - klasa Ia
- Hasiak Anna - klasa Ib
- Grupa VI
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | język polski | Barbara Fajge | 10 miesięcy |
40 | matematyka | Bożena Kocanda | ||
40 | chemia | Bożena Kocanda | ||
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 160 godzin |
- Ganczaruk Patrycja - klasa IIa
- Korona Paulina - klasa IIa
- Pawlik Piotr - klasa IIa
- Budzyńska Aleksandra - klasa IIb
- Grzeszczuk Kalina - klasa IIb
- Grzeszczuk Patrycja - klasa IIb
- Jaworski Przemysław - klasa IIb
- Kawalec Konrad - klasa IIb
- Kończal Daniel - klasa IIb
- Pękała Jarosław - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Korenczuk Paulina - klasa IIb
- Zamościński Patryk - klasa IIb
- Grupa VII
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
III | 80 | język angielski | Lesya Głąb | 5 miesięcy |
Razem 80 godzin |
- Chlebio Natalia - klasa IIIa
- Kopiel Patryk - klasa IIIa
- Romanowska Natalia - klasa IIIa
- Sokołowski Tomasz - klasa IIIa
- Struski Damian - klasa IIIa
- Gaj Magdalena - klasa IIIb
- Kondrat Adrian - klasa IIIb
- Kottke Weronika - klasa IIIb
- Ofiarski Karol - klasa IIIb
- Stępień Anna - klasa IIIb
Lista rezerwowa:
- Czarnecka Magda - klasa IIIa
- Romanowska Aneta - klasa IIIa
- Grupa VIII
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 80 | język angielski | Lesya Głąb | 10 miesięcy |
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 120 godzin |
- Dados Weronika - klasa Ib
- Budner Katarzyna - klasa IIa
- Gorczyca Aleksandra - klasa IIa
- Kiecka Daniel - klasa IIa
- Krzesiak Klaudia - klasa IIa
- Doszko Jan - klasa IIb
- Kędzierawska Patrycja - klasa IIb
- Kuźmicz Ewelina - klasa IIb
- Osmulski Jakub - klasa IIb
- Tokarski Patryk - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Gałąska Anna - klasa IIb
- Czyż Damian - klasa IIa
- Grupa IX
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 80 | język angielski | Izabela Masiukiewicz | 10 miesięcy |
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 120 godzin |
- Grzeszczuk Kamila - klasa Ia
- Grzywaczewska Konstancja - klasa Ia
- Kuźmicz Karolina - klasa Ia
- Olszewski Patryk - klasa Ia
- Stasiuk Żaneta - klasa Ia
- Kuszpa Paulina - klasa Ib
- Schaefer Jessica - klasa Ib
- Tokarska Agnieszka - klasa Ib
- Łapińska Edyta - klasa Ib
- Mazurek Robert - klasa Ib
Lista rezerwowa:
- Gałąska Szymon - klasa Ia
- Szelągowski Adam - klasa Ib
- Arciszewski Michał - klasa Ia
- Majewska Edyta - klasa Ia
- Grupa X
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 80 | informatyka | Grzegorz Kocanda | 10 miesięcy |
40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | ||
Razem 120 godzin |
- Olesiejko Łukasz - klasa Ia
- Rusinek Marek - klasa Ia
- Dywański Paweł - klasa - Ib
- Gorczyca Krystian - klasa Ib
- Grudziński Michał - klasa Ib
- Rusinek Dariusz - klasa Ib
- Kozieł Karolina - klasa IIa
- Mroczek Dominika - klasa IIa
- Schaefer Jens - klasa IIa
- Zamościński Patryk - klasa IIb
Lista rezerwowa:
- Chlebio Dawid - klasa Ib
- Grupa XI
klasa | ilość godzin | przedmiot [zadanie] | nauczyciel | czas realizacji |
I - II | 40 | doradztwo | Krystyna Gonerska | 10 miesięcy |
Razem 40 godzin |
- Chlebio Dawid - klasa Ib
- Pawlak Damian - klasa Ib
- Książek Karol - klasa IIa
- Leśniewski Paweł - klasa IIa
- Osoba Rafał - klasa IIa
- Fajks Artur - klasa IIb
- Grajper Karol - klasa IIb
- Nowicki Damian - klasa IIb