Konkurs fotograficzny - W zespole siła

Z dniem 1 marca 2010 roku firma Nokia Poland oraz Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłaszają rozpoczęcie konkursu fotograficznego W zespole siła.

 

Konkurs skierowany jest do młodzieży w wieku 16 - 22 lat z terenu całej Polski. Celem konkursu jest promocja przykładów pozytywnego wpływu młodych ludzi na ich najbliższe otoczenie. Chcemy zachęcić młodzież, do zaprezentowania działań, które w pozytywny sposób wpływają na świat wokół nich.

Warunkiem udziału w konkursie W zespole siła jest nadesłanie do 30 kwietnia 2010 roku zdjęcia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prace powinny być nadesłane wraz z tytułem zdjęcia, imieniem i nazwiskiem autora oraz numerem telefonu. Jedna osoba może nadesłać jedno zdjęcie. Fotografia powinna być przesłana w formie pliku graficznego JPG, nie przekraczającego 5MB.

W pierwszym etapie konkursu trwającym od 1 do 10 maja Komisja Konkursowa wybierze 20 najlepszych zdjęć. W drugim etapie konkursu trwającym od 10 do 30 maja 2010 roku na stronie www.makeaconnection.pl zostanie zamieszczona galeria 20 najlepszych zdjęć wybranych przez Komisję. Internauci będą mogli poprzez głosowanie i komentarze wybrać trzy najpopularniejsze zdjęcia, których autorzy otrzymają nagrody. Jednocześnie przyznane zostaną nagrody Komisji Konkursowej dla najlepszego zdjęcia oraz nagrody dla internautów biorących udział w głosowaniu.

W konkursie przewidziano następujące nagrody:

  • Nagroda Komisji Konkursowej za najlepsze zdjęcie - udział w warsztacie prowadzonym przez profesjonalnego fotografa.
  • Nagrody internautów - autorzy 3 zdjęć, które uzyskają najwięcej głosów otrzymają telefony Nokia X3.
  • Nagrody Komisji Konkursowej dla internautów za najlepszy komentarz uzasadniający oddanie głosu na zdjęcie - autorzy 3 najciekawszych komentarzy do zdjęć, otrzymają telefony Nokia X3.

Rozstrzygnięcie konkursu W zespole siła zostanie ogłoszone do dnia 15 czerwca 2010 na stronie internetowej programu: www.makeaconnection.pl

Dodatkowe informacje oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie internetowej programu Make a Connection - Przyłącz się www.makeaconnection.pl